Hakkımızda

Sofra Lahmacun & Pide
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Hakkımızda

Aile ortamımızın neşesini, sofralarımızın zenginliğini misafirlerimize de yaşatmak icin Sofra Lahmacun'un  kapılarını açtık. Türk mutfağının zenginliğini, derinliğini ve yemek kültürünü büyük bir özveri ve disiplin içinde hazırlayan profesyonel ekibimiz  ile Türkiyenin vazgeçilmez yeni sofrası olmak için çabalarımız ilk günkü heyecanımızla  Sofra Lahmacun Çekmeköy’de devam ediyor.

Amacımız her zaman evindeki konforu yaşayabileceği, sohbeti bol, lezzeti bol restoranları arayan müşterilerimize geleneksel aile içi sofra ve mutfak kültürümüzü, evimizdeki gibi eksiksiz olarak restoranlarımızda sunmak.

Türk mutfağının farklı damak tatlarını hızlı servis ilkeleri ile bütünleştiren ve geleneksel tatları koruyarak fast food sistemini geleneksel Türk damak tadı ile bütünleştiren  Sofra Lahmacun, konusunda uzman ustalarımız ve  güler yüzlü personellerimiz  ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan, yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibini benimseyen, temizlik ve hijyen hakkındaki titizliği ile de ön planda bulunan ve her zaman bu temel değerleri ön planda tutacak olan bir firmadır.

Restoran hizmetleri kapsamında uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikime sahip olan işletmemiz müşterilerine sunduğu en iyi kalite ve en iyi hizmet anlayışı ile sektöründe markalaşmayı başarmıştır. Fiyat ve kalite arasındaki ilişki açından da fark yaratmaya devam eden Sofra Lahmacun, restoranlarında kullandığı makine parkını, yüksek teknolojiye sahip modern ekipmanlarla sürekli güncelleyerek, ürün ve hizmet kalitesini daima yüksek tutmaktadır.

Aşçılarımızın lahmacun kültürünü baştan yarattıkları ve zengin pide ve tava yemekleriyle destekledikleri bu lezzeti tatmak icin sizleri de restoranımıza her zaman bekleriz. :)